Image

Veletrh Intec se stal nejúspěšnějším průmyslovým veletrhem v nových spolkových zemích. Zaměřuje se na výrobní technologie pro obrábění kovů, od kompletních obráběcích center přes obráběcí stroje, nástroje, tvářecí techniku až po individuální výrobu.

Společná organizace veletrhu Intec a subdodavatelského veletrhu „Z“ byla od samého počátku naprosto úspěšná. Oba veletrhy se zaměřují na strojírenství a strojní zařízení, automatizaci i výrobní technologie a také na automobilový průmysl a výrobu vozidel. Veletrh v roce 2023 doplní „GrindTec“, mezinárodní veletrh obrábění a broušení nástrojů, a rozšíří tak nabídku akcí pro návštěvníky.

Stále hledáte příležitost k účasti na veletrhu Intec? Saské hospodářské komory společně připraví společný veletržní stánek pro atraktivní prezentaci vaší firmy. S naší pomocí ušetříte čas a peníze na přípravu a získáte výhodu velkého stánku společně s německými firmami s kompletní infrastrukturou.

Vaše účast je možná od 500,00 €/m².

Máte zájem? Buďte u toho, zaregistrujte se a zajistěte si místo na společném stánku!

Die Anmeldung ist bereits geschlossen. Bitte wenden Sie sich an Sandra Furka (Telefon: 0371 6900-1260 I Mail: sandra.furka@chemnitz.ihk.de).

0

Tage

0

Stunden

0

Minuten

0

Sekunden

Intec
Společný stánek saských IHK

7. - 10. března 2023 | Lipsko 

© Průmyslová a obchodní komora Chemnitz, Straße der Nationen 25, 09111 Chemnitz, Německo

Otisk | Ochrana údajů